Napisane przez  EJ, WR
22
Lut
2010

Aniołki są wśród nas

W dniu 27 stycznia został rozstrzygnięty konkurs "Aniołki są wśród nas", którego organizatorem było Przedszkole im. A. Żeromskiego w Nałęczowie.

Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Na konkurs napłynęły prace wykonane przez ponad 100 dzieci w wieku od 3 do 6 lat z Nałęczowa, jak i okolic.

Jury w składzie: Piotr Kanarek - artysta plastyk, Sylwia Krysa - katecheta oraz Katarzyna Wójcik - dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Nałęczowie przyznało I nagrodę Patrycji Sowińskiej (Punkt Przedszkolny w Drzewcach), II - Idze Kędzierskiej i Aleksandrze Banaszek (Przedszkole w Nałęczowie) - w kategorii dzieci 3-, 4-letnich oraz I nagrodę Patrykowi Kęsikowi, Wojciechowi Mućkowi i Kamilowi Siwkowi (Przedszkole w Nałęczowie), II - Albertowi Dudzie (Punkt Przedszkolny w Sadurkach) - w kategorii dzieci 5-, 6-letnich. Jury przyznało również po 8 wyróżnień w każdej z kategorii wiekowych, a Pani Katarzyna Wójcik - dodatkowo nagrody Dyrektora Biblioteki dla 11 dzieci. Dzięki hojności sponsorów każde dziecko otrzyma upominek, co z pewnością oprócz uśmiechu na twarzy, zachęci je do udziału w kolejnych wystawach i konkursach. Serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom:
Bankowi Spółdzielczemu w Nałęczowie, Nałęczowskiemu Stowarzyszeniu Rozwoju i Promocji, Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Nałęczowie, ABC Papier Sp. z o.o. w Lublinie, Panu Piotrowi Kanarkowi oraz Rodzicom nałęczowskich przedszkolaków, którzy wsparli naszą inicjatywę w czasie kiermaszu świątecznego zorganizowanego w przedszkolu.

Wystawę pokonkursową, dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pani Dyrektor Katarzyny Wójcik, można oglądać w gmachu Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Nałęczowie od 1 do 10 lutego br. oraz na stronie internetowej www.biblioteka.naleczow.net.pl.

autor: Ewa Jaremek, Wioletta Rejmak
(0 głosów)