22 Lip 2010
Dział: Wędkowanie

Wakacje z wędką

Po raz siódmy Zarząd Koła "Pstrąg" Nałęczów zorganizował (25.06. br.) wakacyjne zawody wędkarskie "Wakacje 2010", nie tylko dla dzieci i młodzieży zrzeszonej w PZW.
22 Lut 2010
Dział: Wędkowanie

Karp złapany

Nie straszny im mróz, ważne by lód miał grubość ponad 10 cm i są gotowi siedzieć godzinami nad przeręblą i czekać na swoją "wielką" rybę. Mowa o wędkarzach, którzy 10 stycznia rozegrali na stawie w Parku Zdrojowym zawody podlodowe.
05 Cze 2006
Dział: Wędkowanie

Z Koła "Pstrąg"

   Poważnym problemem jest kłusownictwo - zwłaszcza na rzece Bystrej, na pstrąga. "Kłusownictwo jest traktowane w niektórych wsiach jak hobby - mówi Andrzej Paśnik - przeciągane są przez rzekę sznury, do nich zawieszone żyłki z kilkoma haczykami i robakami. Mamy społeczną straż, współpracujemy z komendantami policji w Nałęczowie i Wąwolnicy - oni delegują policjanta, który idzie…
17 Gru 2001
Dział: Wędkowanie

Zarząd Koła PZW "Pstrąg" informuje

Zarząd Koła PZW "Pstrąg" w Nałęczowie informuje, że staw W Parku Zdrojowym będzie dostępny do wędkowania od 8.12 trzy dni w tygodniu (w środy, soboty i niedziele) w godzinach 8 - 16.
17 Paź 2001
Dział: Wędkowanie

Łowiska Staw Zdrojowy Koła PZW w Nałęczowie w 2001 r.

Na życzenie kuracjuszy dopytujących się o zasady wędkowania na stawie w Parku Zdrojowym, publikujemy niniejszy regulamin;