Napisane przez  g
19
Kwi
2009

Wrócili z pucharem

Nasi chłopcy z Cisów Nałęczów zrewanżowali się za miejscowe zawody w Nałęczowie i nie pozostawili żadnych wątpliwości, kto powinien zdobyć puchar "OPOLANIN CUP 2009". W Wojewódzkim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Młodzików Starszych (rocz.1996 i młodsi) "Opolanin Cup 2009" w Opolu Lubelskim (15 marca 2009 r.) rywalizowały ze sobą drużyny: Opolanin Opole Lub. I, Opolanin Opole Lub. II, Cisy Nałęczów, Granit Bychawa, Lewart Lubartów, Wodniak Piotrawin, Żyrzyniak Żyrzyn, POM Piotrowice oraz Stal Poniatowa, Stróża (oba ostatnie poza turniejem, bo przyjechali z rocz.'95).

W grupie eliminacyjnej po zaciętej walce Cisy wyszły na 1 miejscu, gdzie w półfinale czekał na nich Lewart Lubartów. Tym razem także poradzili sobie z przeciwnikiem bez problemów, wygrywając 5:3. W finale spotkali się z Opolaninem II, chłopcy wykazali spokój, pewnie strzelili 2 bramki i do końca meczu nie dali sobie odebrać zwycięstwa. Tego dnia Cisy królowały w turnieju w Opolu Lubelskim. Ponownie Marcin Michota udowodnił, że miano króla strzelców pasuje to tego utalentowanego zawodnika, który tym razem aż 10-krotnie umieszczał piłkę w bramce przeciwników. 

- Mogłam zagrać w totka, po pierwszym meczu obstawiałam na was. Widać było zgranie i umiejętność kombinacyjnej gry - wspomina trener Jędrzejewska wypowiedź jednego w kibiców w Opolu. 

Wyniki: 
1 miejsce - Cisy Nałęczów
2 miejsce - Opolanin Opole Lubelskie II
3 miejsce - Lewart Lubartów 

(GOL)


Skład drużyny LKS Cisy Nałęczów:
Maciej Pacholik (br.), Maciek Pietrak (kpt.), Patryk Walczak, Marcin Michota, Kavi Seweryn, Kuba Nowak, Kuba Durak, Mateusz Dadej, Damian Czapik, Daniel Kędra, Harabin Kamil. 
Trener: Anna Jędrzejewska. 

(0 głosów)