Napisane przez  red
23
Gru
2012

Szkolna Kasa Oszczędności to gwarancja mej przyszłości

Tak brzmi temat przewodni konkursu na "Projekt kalendarzyka dla dzieci na 2013 rok" organizowanego przez Bank Spółdzielczy w Nałęczowie.

W tegorocznej edycji konkursu zwyciężyły: Małgorzata Rzeźnik(kl. I a Publiczne Gimnazjum w Garbowie), Aleksandra Wójcik (kl. V, Szkoła Podstawowa w Bogucinie) i Patrycja Jóźwiak (kl. IV, Szkoła Podstawowa w Woli Przybysławskiej).

To ich prace plastyczne zostaną umieszczone na kalendarzykach, które niebawem wyda BS Nałęczów.- Za pośrednictwem opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności do Banku wpłynęło ponad 100 prac. Jak co roku uczniowie zaskoczyli nas wielką pomysłowością i humorem tworząc wspaniałe, różnorodne prace. Wybór był bardzo trudny - mówi Gabriela Czerniec, wiceprezes BS Nałęczów - Komisja Konkursowa wyłoniła trzy prace, które zostaną umieszczone na kalendarzykach, a 36 prac wyróżniła. Zwycięzcy konkursu oraz autorzy prac wyróżnionych otrzymają nagrody w postaci książek oraz dyplomy.

W gronie wyróżnionych autorów prac znaleźli się: Mikołaj Chołajczyk, Michalina Jarosińska (Przedszkole A. Żeromskiego w Nałęczowie), Joanna Włodarczyk, Karolina Waryszak (Szkoła Podstawowa w Czesławicach), Krystian Popiołek, Aleksandra Piekoś (Szkoła Podstawowa w Drzewcach), Nikola Węgrzyn, Inga Lewandowska, Zuzanna Pyśniak, Katarzyna Topolska, Wiktoria Piłat, Edyta Kozłowska, Karolina Góra, Sebastian Sygnowski (Szkoła Podstawowa w Nałęczowie), Justyna Pszczoła, Martyna Wrzesińska (Szkoła Podstawowa w Piotrowicach), Paulina Sałęga i Julia Rzeźnik (Szkoła Podstawowa w Sadurkach).

- Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a opiekunom i nauczycielom składamy podziękowania za pomoc w organizacji konkursu - dodaje Gabriela Czerniec - Zapraszamy też do obejrzenia prac w siedzibie Banku Spółdzielczego w Nałęczowie oraz w Filii Banku Spółdzielczego w Garbowie, Kurowie oraz Wąwolnicy.

autor: (RED)
(0 głosów)