Napisane przez  red
23
Sty
2012

Zdobywcy złotych róż

Hubert Rak z SP w Rąblowie, Wiktoria Pawłocik z SP w Drzewcach, Weronika Pawłocik z Gimnazjum Publicznego w Piotrowicach, Martyna Karaś z LO im. S. Żeromskiego w Nałęczowie

Oni zwyciężyli w swoich kategoriach wiekowych i otrzymali "Złote Róże" oraz nagrody książkowe w finale II Międzygminnego Konkursu Recytatorskiego Prozy Stefana Żeromskiego o Złotą Różę, organizowanego przez Muzeum Stefana Żeromskiego w NOK (21.11.2011 r.).

W konkursie udział wzięli uczniowie wszystkich typów szkół z gmin Nałęczów, Wąwolnica i Wojciechów. Uczestników oceniało jury w składzie: Agnieszka Wojtulewicz-Puszyk, Małgorzata Janik i Janina Babinicz-Witucka. Jurorzy przyznali kolejne nagrody i wyróżnienia następującym recytatorom: drugie miejsca zajęli: Bartosz Żeleźniak - SP w Drzewcach, Michał Paśnik - GP w Nałęczowie. Trzecie miejsca zajęli: Gabriela Jamuła - SP Karmanowice, Ewelina Wójciak z GP w Piotrowicach. Wyróżnienia otrzymali: Kamila Grzywacz i Ilona Aleksandrowicz z GP w Wąwolnicy, Katarzyna Bożym z GP w Wojciechowie i Katarzyna Kruk - SP w Rąblowie. Nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali książki. Wszyscy uczestnicy - pamiątkowe dyplomy i słodycze ofiarowane przez Nałęczowskie Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji w Nałęczowie.

autor: (RED)
(0 głosów)