Napisane przez  red
11
Kwi
2008

Nałęczowski ambasador lubelszczyzny

Spektakularne Zawody Balonowe, elitarne wyścigi kolarskie: Skoda MTB i Tour de Pologne na Lubelszczyźnie, mecenat kulturalny, wspieranie sportu - to tylko niektóre z inicjatyw i działań Zakładu Leczniczego "Uzdrowisko Nałęczów" SA. Firma ta doskonale łączy funkcje lecznicze z wypoczynkowymi, promując jednocześnie Lubelszczyznę w kraju i za granicą. Honorowy tytuł "Ambasador Lubelszczyzny 2007" przyznała Zakładowi Leczniczemu "Uzdrowisko Nałęczów" kapituła konkursu na czele z marszałkiem województwa lubelskiego Krzysztofem Grabczukiem.

Na uroczystej gali (29 marca 2008) w Filharmonii Lubelskiej pojawili się wszyscy nominowani oraz kilku ambasadorów z lat ubiegłych. W kategorii Osoba zwyciężyła Ewa Dados - dziennikarka Radia Lublin, pomysłodawczyni akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". W kategorii Instytucja - Ośrodek Praktyk Teatralnych Gardzienice. W kategorii Firma statuetkę odebrał prezes ZL" "Uzdrowisko Nałęczów" - Wojciech Gucma.

W tegorocznej dziewiątej już edycji konkursu organizowanego przez Samorząd Województwa Lubelskiego nominowanych było osiem osób,13 instytucji i cztery firmy, m.in. OSM Krasnystaw, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego oraz pochodzący z Puław Marian Opania. Wszyscy nominowani otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Dyrekcji i całej załodze utytułowanej firmy gratulujemy pasma sukcesów!

(RED)
(0 głosów)