Medale naznaczone krwią

Stambuł, Osaka, Paryż, Toronto i Pekin rywalizowały o organizację letnich igrzysk olimpijskich w 2008 roku. Nie wiedzieć czemu zwyciężyła ChRL. Ten fakt wywołał sprzeciw organizacji walczących o przestrzeganie praw człowieka. Tylko czy osoby stojące na straży respektowania owych praw mają podstawy, aby cokolwiek zarzucić Państwu Środka?

Plusy & minusy

PLUSY

+ Z przyjemnością przyznaję plusa Spółdzielni Mieszkaniowej "Przedwiośnie". Zadowoleni mieszkańcy osiedla chwalą nowe ławki przed blokami: estetyczne, stabilne, mocne i aż chce się na nich usiąść. Prosimy o jeszcze więcej powodów do zadowolenia.

Opowiastki z życia uzdrowiska

W trakcie mojej ponad kilkunastoletniej pracy z gośćmi uzdrowiska zetknąłem się z szerokim wachlarzem postaci. Kontakty z ludźmi mogą sprawiać wiele radości i przynosić mnóstwo ciekawych doświadczeń. W moich opowiastkach pojawiają się osoby, w zdecydowanej większości, jak to mawiają w "Teleexpresie" - "pozytywnie zakręcone", a więc odbiegające swoim zachowaniem, zainteresowaniami i stylem bycia od powszechnie przyjętej "średniej".

Dział: Inne

Z kuchni babci Frani

Mili Czytelnicy
Przednówek - wyrażenie, które można znaleźć jeszcze w słowniku języka polskiego, ale za którym nie stoi już widmo głodu. Zamrażarki, szklarnie i samoloty zrobiły swoje - konkurują ze sobą oferty mrożonych polskich warzyw, młodych ziemniaków z Izraela i już tegorocznych jabłek z Argentyny.

logo gazeta naleczowska

reklama