Napisane przez  red
21
Lis
2003

Z nałęczowskiego komisariatu

KRONIKA POLICYJNA


30.IX./ 01.X.2003
W nocy w Parku Zdrojowym w Nałęczowie n/n sprawcy dokonali uszkodzenia rzeźby z brązu tzw. "ławeczki Prusa" usytuowanej przy Pałacu Małachowskich. W obecnej chwili funkcjonariusze Posterunku Policji w Nałęczowie prowadzą postępowanie wyjaśniające w tej sprawie odnośnie oszacowania wartości szkody i wykrycia sprawców tego czynu.

9/10.X.2003
W nocy n/n sprawcy dokonali włamania do dwóch samochodów: Daewoo Lanos i Peugeot 405 zaparkowanych przy ul. Nowickiego w Nałęczowie. Z jednego z pojazdów skradli radioodtwarzacz. Postępowanie w tej sprawie prowadzi PP w Nałęczowie.

13/14.X.2003
W nocy w Nałęczowie na ul. 1 Maja 3 n/n sprawcy dokonali włamania do sklepu "Grekas" skąd skradli kosmetyki, bieliznę, telekarty i inne przedmioty o łącznej wartości 8300zł na szkodę Grzegorza S.

19.X.2003
W miejscowości Kolonia Bochotnica - gmina Nałęczów doszło do potrącenia pieszego przez kierowcę samochodu marki BMW. W wyniku tego potrącenia pieszy upadł na środek jezdni, gdzie został najechany przez kierującego samochodem marki Seat. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy Krzysztof Z. zmarł w szpitalu. W chwili obecnej postępowanie przygotowawcze w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Nałęczowie.

20.X.2003
W Nałęczowie przy ul. Wiejskiej zaistniał wypadek przy pracy w gospodarstwie rolnym, w wyniku którego śmierć poniósł Lucjan M. Wszelkie czynności w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Nałęczowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Puławach.

   W okresie od 01 - 28.10.03 funkcjonariusze z PP Nałęczów ujawnili i zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących (rowerzystę, kierującego pojazdem zaprzęgowym oraz kierowcę samochodu), których sprawy zostaną skierowane do Sądu Grodzkiego w Puławach. Funkcjonariusze ustalili także sprawcę - czynu karalnego - kradzieży torebki damskiej.
(0 głosów)