Listopadowa zaduma

Świat wokół poszarzał momentalnie. Spadają ostatnie złote liście z klonów. Robi się szaro, buro, posępnie. Słońce z rzadka raczy świat swoim światłem. Czas cofnięty o godzinę nadal upływa tak samo, no może dłuższe są wieczory... Tylko co robić? Kiedyś, gdy nie było tylu wymyślnych „pochłaniaczy czasu", gdy o dzisiejszych przedmiotach użytku codziennego nikomu się nie śniło, ludziom żyło się jakby prościej, wolniej, w zgodzie z rytmem natury...

Dział: Sport

Siatkarskie Asy

Głównym zadaniem sekcji piłki siatkowej jest szkolenie dzieci i młodzieży. Od kilku lat kreowany jest model sekcji środowiskowej. Idzie o to, aby klub skupiał wśród zawodników młodzież z terenu Nałęczowa, jak i miejscowości gminy Nałęczów. Bardzo zadowala fakt, że w zajęciach organizowanych przez klub uczestniczy duża grupa dzieci i młodzieży z okolicznych wsi. Zważywszy, że zawodnicy w wieku seniorów opuszczają często Nałęczów (młodzież powyżej 18 roku życia), główny ciężar tworzenia klubu środowiskowego opiera się na kadetach, a więc uczniach szkół podstawowych i gimnazjów.
Dział: Sport

Ciężkie dni beniaminka

Początek października nie był łaskawy dla żeńskiej drużyny "Cisów" Nałęczów. Nasze piłkarki zmierzyły się kolejno z vice-liderem tabeli żeńskiej pierwszej ligi piłki nożnej, Medykiem Konin oraz z Mistrzem Polski AZS -em Wrocław. Mimo dobrej gry Cisów, wyjazdowy mecz w Koninie zakończył się wyjątkowo bolesną klęską.
Dział: Sport

Piłka nożna

Jesienna runda rozgrywek piłki nożnej w klubie Cisy dobiega już do końca.
Seniorzy rozegrali już (informacje z 27 X) 13 spotkań.

logo gazeta naleczowska

reklama