Napisane przez  RED
20
Maj
2014

Kolejne sukcesy Nałęczowskiej Spółki Handlowej

Nałęczowska Spółka Handlowa została utytułowana prestiżowymi wyróżnieniami – 20 lutego br. „Gazelą Biznesu”, a 25 lutego br. „Diamentem Forbesa”.

– To już druga „Gazela” w historii naszej firmy, nie mniej cenna niż pierwsza, odebrana trzy lata temu. Mamy świadomość, że to jedna z najbardziej prestiżowych nagród gospodarczych w kraju, przyznawana w oparciu o analizę danych, a nie subiektywną ocenę kapituły. Dla nas ostatnie trzy lata to z jednej strony czas rozwoju (supermarket w Karczmiskach, drogeria w Nałęczowie), a z drugiej – okres intensywnych działań nad poprawą wyników na tle de- koniunktury gospodarczej kraju i zaostrzającej się walki o klienta. Każda nagroda utwierdza nas w przekonaniu, że potrafimy wykorzystać rynkowe szanse i zmierzamy we właściwym kierunku – podkreśla Grzegorz Kobus, prezes Zarządu.

Wyróżnione podmioty gospodarcze przeszły w 2013 r. kilka etapów weryfikacyjnych. Dzięki temu wśród Gazel Biznesu są tylko przedsiębiorstwa o potwierdzonej wiarygodności finansowej, niezalegające ze zobowiązaniami wobec pracowników, kontrahentów, urzędów skarbowych czy ZUS. Projekt ten jest realizowany w wielu europejskich krajach.
Organizatorem plebiscytu jest redakcja dziennika „Puls Biznesu”, natomiast ranking laureatów opracowywany jest wspólnie z firmą Coface Poland.

Drugą prestiżową nagrodę dla NSH – „Diament Forbesa” odebrał również Paweł Romanek, dyrektor ds. handlowych. Nałęczowska Spółka Handlowa już drugi rok z rzędu znalazła się wśród laureatów prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa. Wyróżnienie to przyznawane jest przedsiębiorstwom, które najszybciej zwiększyły swoją wartość na tle gospodarczej mapy regionu – czytamy na stronie firmy. – Nasza firma w kategorii przedsiębiorstw o rocznych obrotach od 5 do 50 mln zł zajęła 8. miejsce w rankingu województwa lubelskiego!
Szczegóły www.nsh.pl

Gratulujemy zarządowi oraz pracownikom prężnie działającej spółki.

(0 głosów)