Dział: Inne

Wstępniak, czyli Wesołych Świąt

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiejnocy życzymy Państwu wszelkiej pomyślności, obfitości na świątecznym stole, dużo zdrowia i optymizmu! Wesołego Alleluja!!!

Dział: Władze

Próba sił?

Na początku ostatniej sesji Rady Miejskiej (31.03.br.) głosowany był wniosek o włączenie do porządku obrad projektu uchwały, przygotowanej przez burmistrza Andrzeja Ćwieka, w sprawie wyrażenia zgody na nabycie działki (przy ul. Kolejowej) z przeznaczeniem na budowę bazy Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Nałęczowie. Wydawało się, że to formalność.

Dział: Władze

Od sesji do sesji

31 marca 2014 roku po raz 32 obradowała Rada Miejska w Nałęczowie. Uczestniczyło w niej 14 radnych, goście zaproszeni oraz seniorzy z Oddziału Rejonowego PZERiI.
Otwarcia sesji dokonał przewodniczący Rady – Jacek Wilk. Burmistrz Andrzej Ćwiek przedstawił informacje z okresu między sesjami RM. W tym czasie sporządzone zostały sprawozdania budżetowe za rok 2013.

Dział: Inne

BS Nałęczów - nowe perspektywy rozwoju

– Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo lokat, umacnianie pozycji na rynku, uzyskanie w br. wyniku netto 2,4 mln zł, wzrost bezpieczeństwa banku, systematyczne poszerzanie oferty – wyliczał prezes Grzegorz Bednarczyk zamierzenia na 2014 r. podczas dorocznego zebrania przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Nałęczowie (23.03.br.), podsumował też miniony, jubileuszowy rok. Zarząd banku – Grzegorz Bednarczyk, Gabriela Czerniec oraz Romuald Szarkowicz uzyskali absolutorium, głosowało 21 przedstawicieli z 31 uprawnionych.

logo gazeta naleczowska

reklama