Napisane przez  Maria Rzeczyca
08
Lut
2014

Prelekcje i dyskusje o zdrowiu

12 grudnia ub. r. seniorzy spotkali się z Waldemarem Miłoszewskim. Mówił on o wielu zagrożeniach dla zdrowia, o czynnikach, które szkodzą naszym organizmom. Poruszył sprawę nadmiernego zażywania leków. Zaprezentował program komputerowy, który służy do oceniania stanu zdrowia. Badania komputerowe są bezpieczne i bezinwazyjne dla organizmu.

Programem tym można ocenić sprawność mózgu, układu nerwowego; serca, układu krwionośnego; przewodu pokarmowego; układu płciowego, moczowego; stanu kręgosłupa. Program ten wskazuje też infekcje wirusowe, bakteryjne, zagrożenia ze strony toksyn. Aparaturowo-Programowy Kompleks „Interia” DiaCor uzyskał Certyfikat Zgodności przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA w 2004 roku. Podczas spotkania wywiązała się ożywiona dyskusja dotycząca zdrowia ludzi w starszym wieku. Było wiele pytań. Seniorzy dzielili się własnymi spostrzeżeniami dotyczącymi zażywania leków i preparatów naturalnych, bez chemii.

Następnego dnia seniorzy gościli na spotkaniu Bożenę Marciniak z Lublina – przedstawicielkę firmy „Colvita”. Było to bardzo ciekawe spotkanie, dotyczące chorób nowotworowych, braku w organizmie witaminy C i kolagenu. Podczas prelekcji seniorzy obejrzeli ciekawe filmiki związane z omawianą tematyką. Otrzymali informacje z zakresu profilaktyki i leczenia raka. Zapoznali się też z wynikami badań naukowych dotyczących picia coli i słodzonych napojów gazowanych – jak się okazuje są niebezpieczne dla naszego zdrowia.

(0 głosów)