Napisane przez  KT, BW
11
Kwi
2008

Newsy ze szkolnej kroniki

Agnieszka Panek (27.03.2008) zajęła trzecie miejsce w XXVIII Wojewódzkim Konkursie Czytelniczym "Józef Ignacy Kraszewski - jego życie i dzieło", organizowanym przez Muzeum J.I. Kraszewskiego w Romanowie.

(KT)


Drużyna siatkarzy z ZS nr 2 Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w składzie: kapitan Michał Staniak, Dominik Śniadowski, Gevorg Khangeldian, Tomasz Mazurek, Maciej Wójcik, Krzysztof Jusiak, Jakub Szot - zajęła (02.04.2008) 3 miejsce w Mistrzostwach Powiatu Puławskiego w piłce siatkowej chłopców "Licealiada 2008".

(KT)


Magdalena Żywicka jest finalistką ogólnopolskiego konkursu wiedzy o papieżu Janie Pawle II organizowanym przez Instytut Tertio Millennio pt. "Papież do młodych. Młodzi o papieżu". W sobotę 26 kwietnia wielki finał w auli im. Stefana kardynała Wyszyńskiego w KUL.

(KT)


Podopieczni Marii Mitoraj-Woś z kl. II SP im. S.Żeromskiego w Nałęczowie zachwycili publiczność swoim "pirackim" występem. Uczniowie uświetnili efektownym "morskim" przedstawieniem uroczystość wręczenia nagród w konkursie plastycznym "Podwodny świat w oczach dzieci". Laureaci konkursu, zaproszeni goście oraz społeczność szkoły miała więc dużo wrażeń nie tylko po obejrzeniu wystawy nagrodzonych i wyróżnionych prac.

(BW)
(0 głosów)