Napisane przez  BG
23
Kwi
2012

Powtórka z sukcesu

Po raz czwarty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Psychologicznej dla szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs ten organizowany jest przez wydawnictwo "Charaktery" pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W tegorocznej edycji wzięły udział: Magdalena Broniszewska i Maja Głowacka z kl. 2C oraz Magdalena Abram, Edyta Pyśniak, Edyta Stachyra i Justyna Drąg z kl. 1C. Do finałowego etapu konkursu zakwalifikowała się Magdalena Broniszewska, tym samym powtarzając sukces Aleksandry Kolibskiej sprzed dwóch lat.

- Od pewnego czasu interesuję się psychologią i wiążę z nią przyszłość. Zdecydowałam się wziąć udział w tym konkursie, ponieważ ułatwi mi to dostanie się na wymarzone studia. Przygotowując się do konkursu zdecydowanie poszerzyłam moją wiedzę oraz zyskałam nowe doświadczenia - mówi Magda. Magda osiągnęła imponujący wynik 87,5% zostawiając w tyle prawie 900 uczestników z całej Polski. Przed nią cześć finałowa konkursu, która odbędzie się 14 kwietnia 2012 r. w VII LO im. Juliusza Słowackiego w Warszawie. Trzymamy kciuki! (Więcej aktualności z LO im. Żeromskiego na www.zeromskilo.pl).

autor: B. Grabowska
(0 głosów)