Napisane przez  MOPR
01
Gru
2015

Masz problem? Skorzystaj z naszej pomocy

W życiu każdego człowieka, są takie dni, kiedy nie można sobie poradzić z rzeczywistością... Czujesz się zmęczony, zestresowany, może nawet załamany? Nic się nie układa i może tłumaczysz sobie, że nieszczęścia chodzą parami? Odczuwasz smutek po stracie najbliższych, rozwodzie i innych wydarzeniach kryzysowych? Nic Cię nie cieszy, może wystąpić obniżony nastrój, piętrzą się problemy w życiu zawodowym i rodzinnym? Cały czas towarzyszy Ci lęk, boisz się dnia następnego? W takiej sytuacji sięgasz po alkohol? Bliska ci osoba popada w uzależnienie? Nie lekceważ tego!!!

Wiele osób lekceważy ten moment i myśli ‚"jakoś się ułoży", czasem jednak kryzys jest tak duży, że nie potrafimy sobie z nim poradzić. W takich sytuacjach najlepszym sposobem jest zwrócenie się do osoby, która zawodowo rozwiązuje problemy. Do korzystania z pomocy psychologicznej przekonuje się coraz więcej osób, gdyż często łatwiej jest nam otworzyć się przed kompletnie obcą osobą.

Bezpłatna pomoc psychologiczna
Od lutego 2015 w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Nałęczowie przy ulicy Kolejowej 7 można skorzystać ze wsparcia psychologa mgr Agnieszki Piłat. Godziny przyjęć: środa 10.30- 15.30 piątek 7.30 – 15.30

Zapraszamy osoby dorosłe, do korzystania z pomocy min. w następujących obszarach:
– problemy małżeńskie, rodzinne i wychowawcze
– sytuacje kryzysowe
– depresja
– zaburzenia nerwicowe
– uzależnienia i współuzależnienia
– przemoc fizyczna, psychiczna, seksualna
– zaburzenia psychiczne

Na rozmowę można umówić się pod numerem telefonu: (81) 50 14 481
Serdecznie zapraszamy!

(0 głosów)