Napisane przez  GC
01
Gru
2015

Nowy parking przy BS Nałęczów

Szanowni Państwo, mając na uwadze problemy związane z zapewnieniem miejsc parkingowych w naszym mieście gwarantujących wygodę i bezpieczeństwo – w listopadzie br. oddaliśmy do użytkowania niestrzeżony, ale objęty monitoringiem video - parking.

Zgodnie z przyjętym regulaminem (patrz www.bsnaleczow. pl) parking jest płatny, lecz dopiero po przekroczeniu 30 minut postoju. Przejazd przez parking jest jednokierunkowy – wjazd od ulicy 1 Maja, wyjazd na ul. Lipową.

ZASADY KORZYSTANIA Z PARKINGU

Korzystanie z parkingu jest bardzo łatwe. Przy wjeździe należy pobrać bilet z kodem kreskowym, poprzez naciśnięcie zielonego przycisku. Po pobraniu biletu automatycznie zostanie otworzony szlaban umożliwiając wjazd. Przed wyjazdem należy zbliżyć bilet do czytnika przed szlabanem wyjazdowym, który także otworzy się automatycznie umożliwiając wyjazd.

OPŁATY

Jeśli pobyt na parkingu będzie dłuższy niż 30 minut należy uiścić opłatę w jednej z dwóch automatycznych kas (przy wjeździe lub przy budynku „Starej Apteki”). Kasa realizuje płatności gotówkowe – przyjmuje bilon (0,10; 0,20; 0,50, 1; 2; 5 zł) i banknoty (10; 20; 50 zł) natomiast resztę wydaje tylko w bilonie. Realizowane są także płatności bezgotówkowe kartami płatniczymi VISA oraz MasterCard. Podczas dokonywania płatności należy postępować zgodnie z komunikatami pojawiającymi się na monitorze kasy. Po opłaceniu biletu pozostaje 10 minut na opuszczenie parkingu.
Opłaty za parking każdego dnia w godzinach 7:00-19:00 to 4 zł za każdą rozpoczętą godzinę natomiast w godzinach 19:00-7:00 to 1 zł za każdą rozpoczęta godzinę.

W przypadku problemów związanych z opuszczeniem parkingu prosimy o kontakt pod nr tel. 501 282 329 od godz. 7.00 do godz. 22.00 (Pn-Pt), oraz od godz. 8.00 do godz. 19.00 (So-Nd).

(0 głosów)
Więcej w tej kategorii: « Rozkład jazdy busów