Dział: Sport

Drugi mecz

Kobieca drużyna "Cisów Nałęczów" swój drugi mecz pierwszoligowy zagrała w Toruniu. Przeciwniczki TKP Toruń już w pierwszej połowie spotkania pokonały nasze dziewczyny 2:0. Porażkę można tłumaczyć brakiem czasu na odpoczynek i rozgrzewkę. Zawodniczki bezpośrednio z "busa", którym dotarły do Torunia, trafiły na murawę. Nałęczowiankom 23.08.2003 zabrakło organizacji i szczęścia, które za to sprzyjało ich rywalkom. Może warto na przyszłość zadbać o klubowy środek lokomocji, by dać zawodniczkom trochę czasu przed meczem?
Dział: Sport

Ekstraklasę czas zacząć!!!

W sobotę 16 sierpnia piłkarki Cisów "Nałęczowianka" Nałęczów rozegrały swój pierwszy mecz w pierwszej lidze piłki nożnej kobiet.
   Inauguracja sezonu miała miejsce na nowo odremontowanym stadionie Cisów przy ulicy Paderewskiego. Rywalem naszej drużyny były piłkarki KKS-u "Czarni" Sosnowiec. Jest to utytułowany przeciwnik mający na koncie dwunastokrotny tytuł Mistrza Polski i jedenastokrotne zwycięstwo w Pucharze Polski a do tego w składzie siedem reprezentantek kraju, tak więc Cisy rzucone zostały od razu na głęboką wodę.
Dział: Inne

Nareszcie stadion!

Nałęczowski stadion nareszcie zaczyna wyglądać tak, jak powinien - gratulacje dla klubu! Na zdjęciu częściowo zamontowane krzesełka na trybunach.
Dział: Inne

Nowi dyrektorzy

Zarządzeniem Burmistrza Nałęczowa powołanych zostało w gminie dwóch nowych dyrektorów szkół. Oba kontrakty zostały podpisane na okres 5 lat, czyli od 1 września 2003 do 31 sierpnia 2008.

logo gazeta naleczowska

reklama