Dział: Sport

Sukcesy młodych siatkarzy Cisów

Zakończyły się zasadnicze rozgrywki Ligi Kadetów. Liga była podzielona na dwie grupy, z których wyłoniono po dwie najlepsze drużyny. Zorganizowano dwa turnieje finałowe o mistrzostwo woj. lubelskiego Kadetów i o wejście do ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Te cztery drużyny to: Avia Świdnik, MKS Opole Lubelskie, UKS Serbinów Biała Podlaska i LKS Cisy Nałęczów.
Dział: Sport

Brydż

Mistrzostwa Nałęczowa
   Zakończone zostały X Mistrzostwa Nałęczowa w brydżu sportowym. W ramach mistrzostw rozegrano 53 turnieje, w których startowało łącznie 89 osób.

Młodzi plastycy z NOK-u

Młodzi plastycy z Nałęczowskiego Ośrodka Kultury aktywnie uczestniczą w wystawach i konkursach. W styczniu br. na wystawie Moje Boże Narodzenie organizowanej przez Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach swoje prace prezentowali: Fryderyk Almert, Dominika Borkowska, Magda Boruch, Eryka Denko, Andrzej Dębowski, Dominika Godziszewska, Anna Jankiewicz i Weronika Żeleźnik.
Dział: Inne

U progu integracji z Europą

1 marca rozpoczął działalność Ośrodek Informacji Europejskiej w Urzędzie Miejskim w Nałęczowie. Jego zadaniem jest przybliżanie lokalnej społeczności problematykę związaną z członkostwem naszego kraju w Unii Europejskiej oraz informowanie o kwestiach związanych ze zbliżającym się referendum europejskim.

logo gazeta naleczowska

reklama