Napisane przez  (I G)
30
Gru
2015

I Szkolny Dzień Talentów

W tym roku szkolnym, 25 listopada br., po raz pierwszy w Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza w Piotrowicach zorganizowany został, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski - I Szkolny Dzień Talentów. Tego dnia dzieci mogły zaprezentować swoje niezwykle umiejętności i talenty.

Zespoły i soliści przygotowali dla publiczności wspaniały i różnorodny repertuar: taniec indywidualny i zespołowy, śpiew, pokazy umiejętności piłkarskich i składanie kostki Rubika na czas. Jury w składzie: Iwona Góra, dyrektor szkoły, Elżbieta Depta - radna i sołtys wsi Piotrowice, Katarzyna Pękala, przewodnicząca Rady Rodziców i Hanna Adamczyk, nauczyciel Szkoły Podstawowej w Piotrowicach wyłoniło trzech zwycięzców i przyznało trzy wyróżnienia. I miejsce przypadło uczennicom klasy VI za wspaniały pokaz gimnastyki artystycznej, II miejsce wyśpiewała sobie uczennica klasy V Kamila Stachura, a III miejsce zajął uczeń klasy II Filip Samoń, który zaprezentował przygotowany przez siebie układ taneczny. Uczniowie mogli również na stronie internetowej szkoły głosować na swojego faworyta.

Nagrodę publiczności zdobyli Bartek Pękala i Radosław Fota z klasy III, którzy wykonywali triki piłkarskie. Dzieci zaprezentowały także swój talent plastyczny, którego efekty można było podziwiać na wystawie prac. I miejsce zdobyła Michalina Boguta z klasy I, II miejsce Zuzanna Bieniek klasa V, a miejsce III Klaudia Sulenta z klasy I. Ponieważ I Szkolny Dzień Talentów przyniósł wiele radości, zabawy i satysfakcji wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom mamy nadzieję, że stanie się on imprezą organizowaną cyklicznie.

(0 głosów)