Sty
2008

Old Stars - zdobywcy pucharów

PIŁKA SIATKOWA
W IV Barbórkowym Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn organizowanym przez TKKF Skarbek Łęczna zwyciężyła drużyna nałęczowskich oldboyów OLD STARS. Drugie miejsce zajął zespół z Puław, trzecie Skarbek Łęczna. W imieniu Old Stars okazały puchar oraz nagrody rzeczowe dla wszystkich zawodników odebrał kapitan drużyny Krzysztof Walczak. Drużyna w turnieju zagrała w składzie: Włodzimierz Łukasiewicz, Andrzej Sobijanek, Zbigniew Strzyżyński, Jerzy Walczak, Krzysztof Walczak, Marek Woroniecki oraz ksiądz Grzegorz Opoka, uznany nieoficjalnie, na podsumowaniu turnieju, za kapelana siatkarzy.

Drużyna Old Stars Nałęczów z powodzeniem wystąpiła również w rozgrywkach Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Bełżyce 2007. W rozgrywkach wzięło udział 12 zespołów podzielonych na dwie grupy. W finale Nałęczów spotkał się z Electroluxem Niedrzwica, w którego składzie wystąpiło trzech byłych drugoligowców z Cukrownika Lublin. Po bardzo zaciętej walce wygrał Electrolux. Nałęczów zajął drugie miejsce, zdobywając kolejny cenny puchar do swojej bogatej kolekcji. W drużynie Old Stars oprócz wyżej wymienionych wystąpił również Marek Kozioł oraz młodsi zawodnicy: Piotr Dragan, Marcin Łukasiewicz, Paweł Woś i Adam Żywicki.

Trwają przygotowania do udziału w kolejnych turniejach: w Puławach i Nałęczowie. W ostatnio rozgrywanych sparingach Old Stars Nałęczów wygrał z grupą oldboyów trenujących w Piotrowicach 3:0, zremisował z drużyną z Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w Nałęczowie 2:2 i wygrał z LO im. Z. Chmielewskiegio 3:1.