Napisane przez  red
19
Lip
2002

"Cisy" na 10 miejscu w tabeli

W niedzielę 16 czerwca zakończyły się rozgrywki ligi okręgowej seniorów w piłce nożnej. Drużyna "Cisy" Nałęczów zakończyła rozgrywki na 10 miejscu z dorobkiem 40 punktów.


   W rundzie wiosennej graliśmy ze zmiennym szczęściem - komentuje trener "Cisów" Wojciech Chamerski - Mecze na naszym stadionie z reguły kończyły się naszymi zwycięstwami, natomiast w meczach wyjazdowych uznawaliśmy wyższość przeciwników. Pewnym usprawiedliwieniem słabszych wyników w końcówce sezonu są kontuzje, jakich nabawili się nasi czołowi zawodnicy. Od pewnego czasu na boisko nie wybiegają Janusz Grajper, Kamil Zasada, kapitan naszego zespołu Dariusz Pawłowski, Piotr Ozga, oraz Sławomir Łucka i Piotr Grajewski, którzy doznali kontuzji tuż przed ostatnim meczem z Unią Bełżyce.
   Przed sezonem zakładaliśmy sobie wyższe miejsce, ale biorąc pod uwagę skład personalny, jaki obecnie posiadamy, cieszę się z miejsca, które zajęliśmy - dodaje Wojciech Chamerski - Czołowym zawodnikiem naszego zespołu był bez wątpienia Kamil Dudek, który już chyba na stałe zaskarbił sobie serca Nałęczowskich kibiców. W całym sezonie zdobył dla naszych barw 19 bramek, co dało mu wysokie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi okręgowej. Kilka klubów z wyższych klas rozgrywkowych zgłosiło chęć pozyskania go do swoich drużyn, ale mamy nadzieje, że ten sympatyczny chłopak z Motycza będzie nadal reprezentował nasze barwy.
   Następny sezon będzie dla nas bardzo ciężki w związku z reorganizacją rozgrywek. Aby pozostać w lidze będziemy musieli zająć minimum 7 miejsce. - mówi trener Wojciech Chamerski - Mam nadzieję że wszyscy zawodnicy, trenerzy, działacze i oczywiście sponsorzy postarają się zrobić wszystko, aby ten cel osiągnąć.

Mecze rozegrane przez "Cisy" Nałęczów w maju i czerwcu:

Cisy Nałęczów - Ruch Ryki 4:1
Garbarnia Kurów - Cisy Nałęczów 0:0
Świdniczanka Świdnik - Cisy Nałęczów 2:0
Cisy Nałęczów - Orzeł Urzędów 4:3
Janowianka - Cisy Nałęczów 6:1
Cisy Nałęczów - Puławiak 3:2
Orły Kazimierz - Cisy Nałęczów 2:2
Cisy Nałęczów - Tur Milejów 1:3
POM Piotrowice Duże - Cisy Nałęczów 0:2
Cisy Nałęczów - Unia Bełżyce 1:4
(0 głosów)