Napisane przez  AS
16
Mar
2007

Zaplecze sukcesów sportowych

Zaplecze higieniczno-sanitarne przy sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Nałęczowie zostało uroczyście oddane do użytku (17 stycznia 2007r.). Dzięki tej inwestycji uczniowie nałęczowskiej podstawówki mogą nareszcie w odpowiednich warunkach przygotowywać się do zajęć w-f.


   W nowym budynku, o powierzchni użytkowej 142,96m2, mieszczą się oddzielne dla dziewcząt i chłopców przebieralnie z natryskami, brodzikiem do mycia nóg i toaletami. W budynku znajduje się także obszerny magazynek na sprzęt sportowy i pokój dla wuefistów. Jest również toaleta dostosowana dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pomieszczenia, spełniające normy unijne, wyłożone są glazurą i terakotą w kolorze beżowym.
   Budynek powstał w dość krótkim czasie (07.06.-06.11.2006r.). Jego wykonawcą była firma MAX-BUD z podlubelskiej miejscowości Szerokie, która wygrała przetarg. Koszt inwestycji wyniósł 327.965,65zł. Przy okazji budowy zaplecza odnowiona została też sala gimnastyczna. Na pewno ta zmiana zaowocuje nie tylko poprawą kondycji fizycznej uczniów, ale przyczyni się także do osiągania wielu sportowych sukcesów.

(AS)

 

(0 głosów)