Plusy & Minusy... Czyli... wreszcie sypnęło

PLUSY:

+ No i doczekali się. Nałęczowscy strażacy mają wóz gaśniczy rodem z XXI wieku. Piękny czerwony mercedes będzie pomagał ratować ludzkie życie i dobytek. Kolejny sukces władz naszej gminy w ostatnim czasie. Kolejny sukces burmistrza... . Wójcika!!! Prawda jest bowiem taka, że zarówno pierwsze miejsce w Rankingu Gmin Lubelszczyzny, jak i wspomniany nowy wóz strażacki to pokłosie rządów byłych już władz gminy. Dlatego oddaję honor tym, którzy już odeszli i przyglądam się nowo wybranym władzom. Też chętnie przyznałbym im plusa w przyszłości.

Dział: Sport

Zima w KS Drzewce

   Ostatnia kolejka rundy jesiennej odbyła się (19.11.06) na boiskach B-klasy. Niestety nastroje w drużynie KS Drzewce są nie najlepsze. Tak szumnie zapowiadany w lecie awans do klasy A bardzo się oddalił.
   Obecnie zespół zajmuje siódme miejsce w tabeli, a strata do prowadzącej Pogoni Trzebiesza wynosi 15 punktów i będzie ją bardzo trudno odrobić na wiosnę (więcej informacji na stronie internetowej http://www.90minut.pl/liga.php?id=2997e).

Dział: Sport

Turniej szachowy

Grzegorz Mazurek zwycężył w Otwartym Turnieju Szachowym Juniorów do lat 12 o puchar Nałęczowskiego Stowarzyszenia Współpracy Europejskiej. Drugie miejsce zajął Jan Góra, zaś trzeci uplasował się Maciej Kuźniarz.
   W turnieju startowało w sumie 18 zawodników, w tym trzy dziewczynki. Sędziował Zbigniew Pyda.

Dział: Sport

Zaplecze sukcesów sportowych

Zaplecze higieniczno-sanitarne przy sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Nałęczowie zostało uroczyście oddane do użytku (17 stycznia 2007r.). Dzięki tej inwestycji uczniowie nałęczowskiej podstawówki mogą nareszcie w odpowiednich warunkach przygotowywać się do zajęć w-f.

logo gazeta naleczowska

reklama