16
Mar
2007

I Mistrzostwa Nałęczowa w Kręglach - rozstrzygnięte

Podczas finału turnieju (12.01.)Tomasz Chęć okazał się najlepszym z 20 grających w kręgle, otrzymał puchar i tytuł Mistrza Nałęczowa. Drugie miejsce przypadło Dariuszowi Piechowi, a trzecie zajął Mariusz Słonka. Rekordową ilość punktów w partii podczas turnieju uzyskał Norbert Sieczkowski (176 pkt).

Podczas turnieju wyłoniono również "kręglową" Mistrzynię Nałęczowa. Została nią Anna Gajewska, która okazała się dosłownie bezkonkurencyjna.W nagrodę otrzymała ona srebrną paterę i dyplom. Zwycięzcy odebrali dyplomy i puchary z rąk burmistrza Andrzeja Ćwieka i prezesa Wojciecha Gucmy. Puchary zostały ufundowane przez Nałęczowskie Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji. Impreza ta powstała z inicjatywy Marka Wywiórki i Dariusza Piecha, przy współpracy ze SPA Nałęczów. W rozmowie z GN Marek Wywiórka - jeden z organizatorów imprezy, powiedział:
   - Jesteśmy pełni uznania za pomoc w realizacji turnieju, jakiej udzielił nam prezes Gucma. Udostępnił nam za darmo tory do gry w kręgle. Razem z pozostałymi organizatorami dołożymy starań, by mistrzostwa te przemieniły się w imprezę cykliczną i mogły być rozgrywane od tej pory rokrocznie.