Napisane przez  red
23
Sie
2004

CISY II zapraszają na festyn!

W dniach 28 i 29 sierpnia 2004 roku na stadionie piłkarskim w Nałęczowie odbędzie się festyn rekreacyjno-sportowy. Celem organizowanego przez drugą dużynę Ludowego Klubu Sportowego "Cisy" Nałęczów festynu jest propagowanie sportowego trybu życia i spędzania wolnego czasu razem z rodziną.

   Główną atrakcją festynu będą oczywiście mecze piłkarskie, które przy pomocy naszych wspaniałych kibiców - jak zapowiadają organizatorzy - skończą się zwycięstwem drużyn z Nałęczowa.
   Festyn rozpocznie się w sobotę 28 sierpnia o godzinie 10-tej turniejem piłki siatkowej, o godz. 15-tej rozpocznie się mecz o mistrzostwo klasy okręgowej pomiędzy drużynami Cisy Nałęczów i Orion Niedrzwica, a zaraz po nim, około godz. 17-tej walczyć będą juniorzy tych drużyn.
   W zaplanowanym na wieczór konkursie karaoke zmierzą się wszyscy ci, którzy kochają śpiewać.

   W niedzielę kolejne mecze: o godz. 12-tej piłkarki z drużyny Cisy Nałęczów zmierza się z rywalkami z TKKF Stilon Gorzów, a godzinę po zakończeniu tego meczu na boisko wybiegną zespoły biorące udział w rozgrywkach o mistrzostwo klasy A - debiutująca w rozgrywkach w tej klasie drużyna Cisy II podejmie drużynę KS Zawiślak z Końskowoli.
   Wieczorem po miejmy nadzieję pasjonujących meczach odbędą się imprezy i losowanie wspaniałych nagród.
   Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu nagród będzie kupno biletu wstępu na festyn (w symbolicznej cenie dwóch złotych). Przychodzą na festyn z całymi rodzinami zwiększamy szanse na wygranie atrakcyjnych pamiątek i niespodzianek. Dzieci będą mogły się bawić m. in. Na skoczniach i zjeżdżalniach, które zapewni firma MAGIC - CARTEK z Lublina
   Podczas całej imprezy czynny będzie tor na którym będą mogli spróbować swoich sił w jeździe czterokołowcami wszyscy ci którzy boja się lub nie mogą wyjeżdżać na ulicę. Ugasić pragnienie i zaspokoić głód będziemy mogli, odwiedzając stoiska gastronomiczne i ogródki piwne.

Więcej szczegółów - na plakatach ok. tygodnia przed imprezą.
Organizatorzy proszą firmy i wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w festynie o kontakt:
Tel. 50 16 011 (w godz. 9-13) 51 777 50 (po 20-tej), kom: 0 601 337 949
(Na podstawie informacji Mariusza Słonki.)
(0 głosów)