Napisane przez  MS
23
Sie
2004

Cisy II po zwycięskim sezonie

Skład drużyny Cisy II Nałęczów:


1. Chamerski Wojciech
2. Walczak Jerzy
3. Staniecki Tomasz
4. Słonka Mieczysław
5. Walczak Krzysztof
6. Słonka Mariusz
7. Walczak Waldemar
8. Sieczkowski Norbert
9. Sak Tomasz
10. Wojczuk Ireneusz
11. Kozak Adam
12. Zasada Artur
13. Walczak Andrzej
14. Żaba Sławomir
15. Garbacz Piotr
16. Borkowski Tomasz
17. Sak Paweł

Rozegrane mecze w drodze do awansu:

1. 04-04-2004 Cisy II - Wilki Wilków 1:3
2. 18-04-2004 Cisy II - Drako Kowala 5:1
3. 25-04-2004 Czarni Puszno - Cisy II 2:4
4. 09-05-2004 Bobry Karczmiska - Cisy II 0:1
5. 16-05-2004 Cisy II - Sygnał Chodel 0:0
6. 23-05-2004 Poniatowa Wieś - Cisy II 0:2
7. 30-05-2004 Cisy II - Płomień Trzydnik 7:0
8. 06-06-2004 GKS Borzechów - Cisy II 1:2
9. 13-06-2004 Cisy II - Wisła Józefów 7:3
10. 20-06-2004 Poraj Kraczewice - Cisy II 1:2

Strzelcy bramek:

Słonka Mieczysław - 12
Sieczkowski Norbert - 8
Garbacz Piotr - 5
Wojczuk Ireneusz - 2
Staniecki Tomasz - 2
Chamerski Wojciech - 1
Żaba Sławomir - 1

Bilans bramkowy wyniósł: 62 bramki strzelone, przy 25 straconych.

   Ważną informacją i godną naśladownictwa jest fakt że całą rundę rozegraliśmy za własne pieniądze uzyskane ze składek.
   Za pieniądze przekazane przez Bank Spółdzielczy w Nałęczowie kupiliśmy stroje piłkarskie, które okazały się bardzo szczęśliwe, gdyby tak udało się jeszcze kupić dla wszystkich buty piłkarskie być może bilans bramkowy wyglądał by jeszcze lepiej?
   Kolejnymi sponsorami którym należą się podziękowania są: Restauracja "Roko" Bar "Kos", Bar "Bażant".
   Drużyna nasza składa też serdeczne podziękowania dla redakcji Gazety Nałęczowskiej, która na bieżąco informuje, na łamach wydawnictwa i na stronach internetowych, wszystkich naszych kibiców o przebiegu rozgrywek.
   Chciałbym też podziękować wszystkim członkom naszej drużyny za bezpłatną pomoc przy pracach związanych z modernizacją stadionu w Nałęczowie.
   Wspomnieć tu trzeba o człowieku który pomimo tego że pracuje po kilkanaście godzin dziennie, znajduje jeszcze czas i chęci na to by trenować i grać w naszej drużynie, a także by zajmować się i prowadzić różnego rodzaju prace społeczne. Jerzy Walczak, bo o nim tu mowa od kilkudziesięciu lat wraz ze swoimi braćmi Andrzejem i Waldemarem czynnie uczestniczą w życiu sportowym naszego klubu, biorąc udział nie tylko w rozgrywkach ale także w różnego rodzaju pracach.
   Specjalne podziękowania należą się też tym członkom naszej drużyny którzy mając możliwość grać w innych klubach zarabiając przy tym pieniądze, grają w naszej drużynie udowadniając tym samym że najważniejszą rzeczą w sporcie są nie pieniądze, tylko radość i satysfakcja z tego że w gronie kolegów można uprawiać ulubioną dyscyplinę sportu osiągając przy tym wspaniałe wyniki.

   W związku z awansem naszej drużyny do rozgrywek klasy A, zwiększają się znacznie koszty które będziemy musieli ponieść chcąc w nich uczestniczyć, dlatego prosimy sponsorów o pomoc, gwarantując jednocześnie że tak jak dotychczas, pieniądze będą przeznaczane jedynie na opłaty związane z rozgrywkami ( sędziowie, wyjazdy, sprzęt sportowy) a nie na pensje dla zawodników.
   Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na nowy sezon piłkarski który rozpocznie się w drugiej połowie sierpnia.
   Zrobimy wszystko by swoją grą dać jak najwięcej radości i przyjemności wszystkim miłośnikom tej dyscypliny sportu.
(Mariusz Słonka)
  • 1Cisy II
(0 głosów)