Dział: Sport

Drużyna juniorów klubu "Cisy" znów atakuje

Przygotowania do sezonu piłkarskiego rozpoczęły się już w styczniu. Chłopcy trenowali trzy razy w tygodniu. Uczestniczyli też w turniejach halowej piłki nożnej.
Dział: Sport

Seniorzy z "Cisów" rozpoczęli nowy sezon

 Od stycznia bieżącego roku drużynę seniorów klubu "Cisy"- Nałęczów objął w miejsce Wojciecha Chamerskiego trener Andrzej Krzysztof Depta.
Drużyna od początku przystąpiła do intensywnych przygotowań do rozgrywek.
Dział: Inne

Herbaty

Aby być zdrowym niekoniecznie musimy najpierw zachorować a później się wyleczyć. Można zapobiegać chorobom prowadząc higieniczny tryb życia oraz prawidłowo odżywiając się. Odżywianie to nie tylko to co jemy ale również to co wprowadzamy do organizmu w postaci płynnej. Chciałbym zwrócić Państwa uwagę na herbaty, które oprócz ogromnych walorów smakowych mają również działanie lecznicze, czyli mogą zapobiegać różnym schorzeniom i poprawić kondycję naszego organizmu. Kilka z nich zasługuje na szczególną uwagę.

Wystawa Piotra Kmiecia w Małej Galerii

12 maja w Małej Galerii przy Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie odbył się wernisaż wystawy Piotra Kmiecia. Jest to druga po ekspozycji Małgorzaty i Andrzeja Obozów wystawa z cyklu siedmiu wystaw pracowników PLSP z okazji stulecia szkolnictwa artystycznego w Nałęczowie.

logo gazeta naleczowska

reklama