Napisane przez  red
21
Maj
2003

Drużyna juniorów klubu "Cisy" znów atakuje

Przygotowania do sezonu piłkarskiego rozpoczęły się już w styczniu. Chłopcy trenowali trzy razy w tygodniu. Uczestniczyli też w turniejach halowej piłki nożnej.

2 lutego odbył się turniej w Puławach. Oto wyniki:
Cisy Nałęczów - Zawisza Garbów 6:1
Cisy - Powiślak Końskowola 3:2
Cisy - Orły Kazimierz 2:2.

W finale turniej ponownie Cisy spotkały się z Zawiszą wygrywając 6:2. Zajęli tym samym I miejsce, a Tymoteusz Zalech zdobył tytuł króla strzelców.

Następny turniej miał miejsce 12 lutego. Był to Międzypowiatowy Turniej "Piłkarska kadra czeka". Oto wyniki:
Cisy Nałęczów - Piaskovia Piaski 3:0
Cisy - Stok Zakrzówek 1:0
Cisy - Gimnazjum Bystrzejowice 3:1
Cisy - Olimp Opole Lub. 1:3.
Drużyna juniorów Cisy zajęła II miejsce, co dało awans do turnieju finałowego.

W dniach 7-8 marca w Zamościu rozegrano turniej wojewódzki. Jego wyniki:
Cisy Nałęczów - Huta Dąbrowa 1:2
Cisy - Tyszowce 1:0
Cisy - Opole Lub. 1:1.
W meczu o III miejsce Cisy spotkały się z drużyną ze Stanina. Mecz z wynikiem remisowym 2:2 zakończyły rzuty karne, w których Cisy wygrały 5:4, tym samym zajmując III miejsce w województwie. Strzelcy bramek: D. Kopiński, G. Szyszkowski, W. Plewiński, S. Ciepiel, K. Bujak, M. Depta, M. Panasiewicz, T. Zalech, D. Wielemborek.

Rozgrywki ligowe
   22 kwietnia rozpoczęła się runda rewanżowa w Lubelskiej Lidze Juniorów Młodszych. W pierwszym meczu Cisy zremisowały z Wawelem Wąwolnica 1:1 po bramce G. Mrozka.
26 kwietnia w meczu Cisy - Żyrzyniak Żyrzyn wynik 1:0. Bramkę strzelił S. Goleniak.
30 kwietnia Cisy grały wyjazdowy mecz w Kazimierzu z Orłami. Mecz zakończył się remisem 2:2, strzelcami bramek byli: M. Krakowiak i M. Ciechociński.
3 maja w Lubartowie odbył się mecz Cisy- Lewart zakończony wynikiem 2:0 po bramkach W. Plewińskiego i M. Korbeckiego.
Skład drużyny:
Michał Sygnowski, Sebastian Rutkowski, Michał Ciechociński, Jacek Stypuła, Marcin Kopiński, Mariusz Panasiewicz, Grzegorz Mrozek, Dominik Wielemborek, Krzysztof Korbecki, Marcin Krakowiak, Wojciech Plewiński, Michał Depta, Sławomir Goleniak, Tymoteusz Zalech, Daniel Kopiński, Grzegorz Szyszkowski.

Drużyna nadal utrzymuje się na II pozycji w tabeli ze stratą 1 punktu do Motoru Lublin. Jak zapewnia trener Andrzej Krzysztof Depta, dzięki którego uprzejmości podajemy wyniki spotkań - drużyna myśli o przeskoczeniu rywala.
(0 głosów)