Napisane przez  gol
13
Lip
2008

Cisy na tle Euro 2008

Równocześnie z rozgrywkami Mistrzostw Europy 2008 w piłce nożnej zakończyły się boiskowe zmagania najmłodszych grup wiekowych w klubie LKS Cisy Nałęczów. 14 czerwca br. zostały rozegrane ostatnie mecze kolejki. Po rozgrywkach dokonano podsumowania sezonu 2007/2008. Zakończeniu towarzyszył grill i poczęstunek.

- Reasumując, ten sezon był udany dla nałęczowskich piłkarzy. Najważniejsze, że grono chętnych piłkarzy się poszerza i z roku na rok widać większe zainteresowanie tą dyscypliną. Należy podkreślać istotę szkolenia sportowego. Najpierw powinno się szkolić, a nie trenować dzieci. Postępy w przygotowaniu technicznym i fizycznym to najlepszy wyznacznik sukcesu - mówi Anna Jędrzejewska, trenerka najmłodszych Cisów. Wśród naszych wychowanków znalazły się też powołania do wojewódzkiej kadry piłki nożnej, m.in. zalicza się do nich kapitan zespołu Maciej Pietrak, który dzielnie reprezentuje barwy klubowe.
Oprócz dyscypliny, treningów i ciężkich meczów jest czas na odpoczynek i zabawę, dlatego przy nadarzających się okazjach w klubie organizowane są imprezy integracyjne. Polska niestety odpadła w rozgrywek, teraz czekamy na EURO 2012. Może tu w Nałęczowie będzie szansa gościć jeden zespół piłkarski. Warto więc inwestować w kadrę piłkarską i infrastrukturę w Nałęczowie.

(gol)
(0 głosów)