Napisane przez  MS
16
Kwi
2007

DrewArt Cisy II

   Od wiosny 2007 roku drużyna Cisy II Nałęczów grać będzie pod nazwą: DrewArt Cisy II Nałęczów. Nowa nazwa drużyny pochodzi od sponsora - firmy DrewArt której właścicielem jest Szymon Kryński. Zobowiązał się on do pokrywania kosztów związanych z przyjazdem sędziów na mecze rozgrywane przez II drużynę na boisku w Nałęczowie.   Pierwszy mecz rozgrywany będzie na boisku w Nałęczowie 15. kwietnia o godzinie 15.30. Drużyna DrewArt Cisy II Nałęczów zmierzy się z drużyną LKS Rohland Tuszów, która na koniec rundy jesiennej znalazła się dwa miejsca za Cisami na miejscu 11. Drużyna Rohland Tuszów znajduje się w strefie spadkowej i dlatego mecz ten nie będzie łatwy dla naszej drużyny. Miejmy jednak nadzieję, że rutyna i doświadczenie leżąca po stronie zawodników z Nałęczowa wygra z młodością i zapałem piłkarzy z Tuszowa.
   Następny mecz rozegrany zostanie w Lublinie z drużyną UOKS Sławin, która po pierwszej rundzie zajęła trzecie miejsce. 29 kwietnia drużyna nasza podejmie lidera grupy drużynę BKS Lublin. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.30
   Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej do kibicowania naszej drużynie.

Mariusz Słonka
(0 głosów)