Napisane przez  red
19
Wrz
2002

Vilcacora w Nałęczowie

Nowy sklep zielarski pojawił się po wakacjach na osiedlu przy ul. 1 maja, a w sklepie pojawił się nowy towar - Vilcacora. Ponieważ sporo się o tym leku słyszy i budzi on spore zainteresowanie poprosiliśmy o krótką wypowiedź właściciela sklepu i wyłącznego przedstawiciela Vilcacory w Nałęczowie, Krzysztofa Górniaka:

   Ostatnie lata przyniosły wzrost zainteresowania roślinami zielarskimi na całym świecie. Znane jest ich działanie zarówno lecznicze jak i profilaktyczne. Szczególną popularnością cieszą się ziołowe preparaty andyjskie i amazońskie. - wyjaśnia Krzysztof Górniak - Polskim pionierem w tej dziedzinie jest ojciec Szeliga, który we wczesnych latach 30-tych rozpoczął przygodę z dżungla i starą medycyna inkaską. Przez długie lata poznawał tajniki tej medycyny i moc uzdrowicielską amazońskich roślin. Dzisiaj dzięki niemu znamy m.in. Vilcacorę, która zadziwia świat medyczny.
   Vilcacora dzięki swoim właściwościom wzmacnia układ odpornościowy organizmu, pobudzając mechanizm niszczący patogeny. Działanie to wykorzystuje się przede wszystkim w leczeniu chorób nowotworowych, astmy, częstych ogólnych infekcjach i przewlekłych chorobach reumatoidalno - gośćcowych.
Zainteresowanym chętnie udzielam dokładniejszych informacji w sklepie.
   Nowością wśród preparatów polecanych w tej placówce jest Teagreen 97 - zielona herbata w kapsułkach, naturalny przeciwutleniacz 100-krotnie silniejszy od witaminy C i 25-krotnie od witaminy E. Działanie antyoksydacyjne polega na neutralizacji wolnych rodników chroniąc aż 68% struktur DNA komórek.
Preparaty te są dostępne również w nowej aptece na dworcu PKP w Nałęczowie.
(0 głosów)