Napisane przez  BW
17
Maj
2007

Nowe centrum rehabilitacji

Już niebawem na tarasie przy CSW Energetyk będzie można zobaczyć osoby wykonujące chińskie ćwiczenia gimnastyczne QiGong i Taiji. To tylko jedna z proponowanych form rehabilitacji jaką poleca nowo otwarte Centrum Rehabilitacji - Tradycyjnej Chińskiej Medycyny (TCM).


   W nałęczowskim Centrum Rehabilitacji można skorzystać z różnych form terapii TCM: akupunktury nie tylko klasycznej, ale i akupunktury: ucha, oczu, czaszki, akupresury, terapii bańkami, masaży, profilaktycznej gimnastyki qigong i taiji. Prowadzone jest również doradzctwo dietetyczne, fengshui oraz leczenie uzależnień.

- Zabiegi w TCM wykonywane są przez doktorów chińskiego Uniwersytetu TMC z Schandong oraz z Akademii Medycznej Tuina z Leipzig. W Nałęczowie pacjentów codziennie przyjmuje dr med Linxiang Yang - informuje Janusz Traczyński koordynator Centrum Rehabilitacji TMC - Z naszej oferty mogą skorzystać osoby z różnymi dolegliwościami: układu kostnego, oddechowego, nerwobólami; dolegliwościami serca i układu krążenia, dróg oddechowych. Pomocy w medycynie chińskiej szukają również osoby ze schorzeniami przewlekłymi m.in. stwardnieniem rozsianym, paraliżami. Staramy się im pomóc.

(BW)
(0 głosów)