Napisane przez  BW
16
Sty
2007

Rejestracja na telefon

W SP ZOZ w Nałęczowie od nowego roku funkcjonują dwie nowe poradnie: kardiologiczna i ortopedyczna. Został zmieniony również system rejestracji pacjentów. Już nie będziemy musieli czekać w kolejkach, w poczekalni pełnej pacjentów. SP ZOZ wprowadział obowiązek rejestracji pacjentów do poradni lekarskiej na określone godziny.


   - Chcemy, żeby pacjenci uniknęli oczekiwania na wizytę. Mogą wcześniej zadzwonić i zapisać się do lekarza w wolnym tego dnia terminie - tłumaczy dr Urszula Marciniak dyrektor SP ZOZ - Zapewniamy też, że wszystkie nagłe przypadki zachorowania będziemy przyjmować poza kolejnością. Dotyczy to również dzieci do lat trzech. Nie odsyłamy chorych pacjentów. Chciałabym też poinformować pacjentów przewlekle chorych, leczących się w poradniach specjalistycznych, że zgodnie z informacją NFZ nie muszą ponownie starać się o skierowanie do nich. Skierowanie ważne jest do zakończenia leczenia w tej poradni.
   Apelujemy też do pacjentów o zrozumienie i cierpliwość, jeśli będą mieli problemy z dodzwonieniem się do rejestracji. Przypominamy nr tel. do SP ZOZ 081 50 14 050, czynne w godzinach od 8.00.-18.00. (poniedziałku do piątku).

BW
(0 głosów)