Napisane przez  red
18
Lut
2002

Z Rady Miasta w styczniu

Burmistrz obiecał

   Ponieważ w trakcie budowy parkingu przy ul. Paderewskiego zniszczeniu uległy obiekty klubu "cisy" kwestia ta pojawiła się na forum Komisji Oświaty, kultury i sportu w dniu 18 stycznia b.r. Na zapytanie p. Bogdana Pecio w tej sprawie burmistrz obiecał zakup dwóch lub trzech "barako-kontenerów" na obiekty zaplecza klubu. Trzymamy za słowo i mamy nadzieję, że zostaną one zakupione przed rozpoczęciem sezonu.

Nowy parking
   Ruszyła budowa parkingu przy ul. Paderewskiego. Inwestycja realizowana jest przez "Energetyk" który wydzierżawił ten teren od gminy. Z pewnością rozwiąże to częściowo problem parkowania samochodów w tym rejonie Nałęczowa. Dobrze by również było, gdyby miasto przy okazji wyremontowało bardzo dziurawy chodnik przy ulicy Paderewskiego, będącej przecież jedna z wizytówek miasta.

Poszukiwani dyrektorzy!
   Utworzenie przez miasto Centrum Promocji, Tradycji i Historii Nałęczowa "Ochronka" oznacza również, że będzie potrzebny dyrektor tej instytucji. Zostanie on powołany przez Zarząd Miasta. Pewne możliwości mogą się również otworzyć w Miejskim Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji, gdzie, ze względu na stan zdrowia obecnego dyrektora funkcję tę objął jako pełniący obowiązki p. W. Wysocki.
(0 głosów)