Napisane przez  WB
09
Lis
2006

Wrócili z tarczą

 Drużyna młodszych siatkarzy z Nałęczowa rozgromiła na meczu wyjazdowym (26.X.) rywali z ŁKS Orlęta Łuków. Podopieczni Jarosława Maciążka zwyciężyli 3:0. W pierwszym secie 25:16, w drugim 25:11, w ostatnim secie 25:16. Trener wyróżnił za efektowną grę w tym meczu Grzegorza Marka i Michała Staniaka. Oprócz nich dzielnie walczyli o punkty: Paweł Bujak, Krzysztof Jusiak, Grzegorz Khangelian, Michał Krzysiak, Tomasz Mazurek, Piotr Orlik (jako libero), Piotr Rybczyński, Adam Ścibor oraz Jakub Szot.

   Wcześniej (22.X.) na boisku w hali ZS. im. Z. Chmielewskiego, pokonali drużynę UTK Top Lubartów. W pierwszym secie 25:16, w drugim 25: 15, a w trzecim 25: 19. Zachwycali grą : Krzysztof Jusiak i Paweł Bujak. W meczu zagrali również: P, Sylwester Cur, Grzegorz Khangelian, Michał Krzysiak, Tomasz Mazurek, Piotr Orlik (libero), Piotr Rybczyński, Michał Staniak i Maciej Wójcik.

   Wygrane kadetów wspieranych kilkoma juniorami cieszą. Dobrze, że dotychczasowe problemy siatkarzy z brakiem sali do ćwiczeń i problemy finansowe zostały zażegnane. Siatkarze do końca roku mają zapewnione pieniądze z budżetu UMiG Nałęczów.

WB
(0 głosów)