Napisane przez  red
20
Lis
2002

Juniorzy z "Cisów" ostro do przodu!

"Cisy" Nałęczów - "Lewart" Lubartów 4:1 (29.IX)
Strzelcy bramek: Mateusz Tupaj (2 bramki), Wojtek Plewiński, Sławek Goleniak

   To był dobry mecz, aczkolwiek nieco szwankowała skuteczność - sytuacji bramkowych było drugie tyle. Ale dobry wynik meczu cieszy. Tym bardziej, że "Lewart" należy do czołowych zespołów.

"Świt" Abramów - "Cisy" Nałęczów 1:4 (6.X)
Strzelcy bramek: Wojtek Plewiński (2), Sławek Goleniak (2)
   Mecz był ciężki - mówi trener Depta - graliśmy na bardzo trudnym boisku: nieduże, wąskie i nierówne. Można powiedzieć, że to był nasz dodatkowy przeciwnik, ale tym bardziej cieszy wygrana.
   Dwa kolejne mecze nie odbyły się z powodu braku przeciwnika. 13 X miał odbyć się mecz z "Zawiszą" Garbów, z powodów nagłych opadów śniegu został przełożony o trzy dni, ale trzy dni później przeciwnicy nie dojechali. 27-go października nie stawiła się na spotkanie drużyna "Legionu" Tomaszowice. Oba te niedoszłe mecze najprawdopodobniej zostaną zaliczone "Cisom" jako zwycięstwa walkowerem.

"Motor" Lublin - "Cisy" Nałęczów 3:2 (19.X)
Strzelcy bramek: Mateusz Tupaj (2)
   Tego meczu jest mi najbardziej żal ze wszystkich - mówi trener Depta. - okazaliśmy się w tej grze zespołem co najmniej równie dobrym, nawet "motorowcy" uznali, ze jesteśmy zespołem lepiej ułożonym piłkarsko, jesteście najlepszym zespołem, który z nami się spotkał - usłyszeliśmy od nich. Niestety, pod sam koniec meczu, w doliczonym czasie utraciliśmy trzecią bramkę i mecz zakończył się nasza przegraną.

"Cisy" Nałęczów - "Unia" Bełżyce 4:1 (3.XI)
Strzelcy bramek: Krzysztof Korbecki (2), Wojtek Plewiński, Sebastian Rutkowski
   To kolejne zwycięstwo zakończone "ulubionym" wynikiem 4 do 1. "Cisy" przez całe spotkanie miały zdecydowana przewagę i zwycięstwo było jak najbardziej zasłużone. Choć znów szwankowała nieco skuteczność - wynik mógł być jeszcze wyższy. Właśnie nad skutecznością będziemy musieli jeszcze popracować - mówi trener Depta.
(0 głosów)