Napisane przez  red
07
Paź
2013

Akademia Piłkarska Nałęczów - nowy nabór

Szkolenie poprzez zabawę. Zapraszamy dzieci z roczników 2009, 2008, 2007, 2006, 2005 zwłaszcza dziewczynki.

Od maja br. w Nałęczowie powstał Uczniowski Klub Sportowy „Akademia Piłkarska Nałęczów" dla przedszkolaków (4-6 lat) oraz żaków (7-9 lat). Akademia Piłkarska Nałęczów jest profesjonalną szkółką piłkarską zajmującą się szkoleniem dzieci od 4 do 10 roku życia. Oparta jest o stowarzyszenie kultury fizycznej, czyli uczniowskich klubach sportowych (UKS) i jest stowarzyszeniem non-profit.


System szkoleniowy, który wykorzystuje klub jest oparty głównie na autorskiej myśli szkoleniowej, która jest przekształceniem i dostosowaniem wzorców występujących w systemach zachodnich. Prowadzący posiadają przygotowanie pedagogiczne i kwalifikacje zawodowe. Zajęcia prowadzone są w innowacyjny sposób, które nie tylko rozwija motorycznie, ale także stymulują umysł dziecka.

Akademia była już organizatorem kilku imprez, np. Dzień Ojca z Akademią Piłkarską, I Turniej na ORLIKU w Nałęczowie. W swoich planach ma permanentny rozwój oparty przede wszystkim na zrównoważonym rozwoju i radości dzieci.

Od października zajęcia dla dzieci (od 4 do 9 roku życia) odbywają się w poniedziałki w godzinach 17.00-18.30 i środy w godzinach 16.30-18.00 na sali gimnastycznej w Nałęczowie. Przed przyjściem na pierwsze zajęcia należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie: www.nasza-akademia.com.pl/naleczow. W przypadku pytań, można kontaktować się telefonicznie z opiekunem klubu, tel. 507744251.
Zapraszamy także na profil facebookowy Akademii: https://www.facebook.com/pages/UKS-Akademia-Piłkarska-Nałęczów/

Dołącz do najlepszych!

(0 głosów)