Napisane przez  MS
17
Paź
2001

Przedstawiamy Cisy II

Drużyna Cisy II to zespół składający się po części z piłkarzy pierwszej drużyny "Cisy" Nałęczów, którzy ze względu na swój wiek nie "łapią się" do składu, a po części z amatorów. Wszystkich tych ludzi łączy jedno: wielka miłość do piłki nożnej.

   Trzy lata temu zgłoszono drużynę do rozgrywek ligowych klasy C w Ludowych Zespołach Sportowych w Lublinie.
   Sezon 98/99 i 99/00 drużyna zakończyła na drugim miejscu, sezon 2000/1 - na trzecim. Teraz szansa na awans jest bardzo blisko.

Przypomnijmy wyniki spotkań sezonu:
26.08.01    Trzydnik - CISY II 2 : 0
09.09.01 Elżbieta - CISY II 1 : 10
16.09.01 CISY II - Dąbrowa 4 : 1
23.09.01 Głusk - CISY II 0 : 1
30.09.01 CISY II - Puszno 3 : 2
07.10.01 Janiszkowice - CISY II 0 : 4
14.10.01 CISY II - Krężnica 9 : 0

Drużyna Cisy II występuje w składzie:
Piotr Wywiórka
Andrzej Walczak
Mariusz Słonka
Jerzy Walczak
Krzysztof Głos
Adam Kozak
Krzysztof Walczak
Artur Zasada
Tomasz Sak
Marcin Trębowicz
Artur Marecki
Krzysztof Krawczyński
Jarosław Radomski
Karol Kuropatwa
Sławomir Żaba
Norbert Sieczkowski

   Nieważny jest dla nas wiek kolegi z boiska (różnica wieku pomiędzy najmłodszym a najstarszym zawodnikiem wynosi prawie 40 lat), nieważne umiejętności, ważny jest zapał i chęć do gry.
   Na koniec parę słów o najstarszym członku naszej drużyny, Andrzeju (pseudonim "Rączka"), który niestety z powodu kontuzji musiał opuścić kilka ostatnich meczów. Trzymamy mocno kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i tym samym do gry.
   Na częste pytania, skąd bierze w tym wieku tyle energii i chęci do życia odpowiada: życie zaczyna się po pięćdziesiątce. Po czym z przymrużeniem oka dodaje: a po "setce" to jest dopiero wspaniale.
   Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować zawodnikom, działaczom i sponsorom pierwszej drużyny Cisy Nałęczów za umożliwienie nam przeprowadzania wspólnych treningów i zezwolenie (za niewielką opłatą) na rozgrywanie meczów na głównym boisku.

Ze sportowym pozdrowieniem
Mariusz Słonka

(0 głosów)