Napisane przez  red
18
Paź
2007

Fotoskarga

Niebezpiecznymi schodami prowadzącymi z Bramy Północnej na ul. Armatnia Góra, po m.in. naszych interwencjach urząd gminy już się zajął. Opracowywany jest projekt wykonania bezpiecznych schodów, jednak na sam remont trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Cały czas pojawiają się jakieś nowe sygnały od Państwa w sprawie utrudnień, barier architektonicznych w Nałęczowie.

Prezentujemy zatem Państwa skargi opatrzone fotografiami jako FOTOSKARGI z nadzieją, że może wspólnie uda się rozwiązać te problemy.
Prosimy o nadsyłanie do redakcji informacji o podobnych problematycznych sytuacjach.

"ŚLEPY" PODJAZD
Czy można korzystać z podjazdu dla wózków, by wjechać na taras restauracji przy ul.1Maja? Moim zdaniem podjazd prowadzący z chodnika tylko do balustrady, wprawia w zakłopotanie osoby na wózkach. To kolejna bariera architektoniczna?
(Kuba)

WĄSKA DROGA, ZA WĄSKA
Przy zejściu z mostu i chodnika przy ul. 1Maja od dłuższego nie ma swobodnego przejścia na przystanek PKS i do pobliskich sklepików. Sterczą tam słupki obwiązane taśmą. Po co? Niedługo będzie mokro, ślisko i co wtedy z bezpiecznym dotarciem do sklepików, na przystanek?
(Anna)

NON STOP ŚMIETNIK
Było wiosenne sprzątanie świata, jesienne sprzątanie świata, a ci co śmiecili dalej śmiecą w wąwozach, lasach. Jak walczyć z takimi nałogowcami od śmiecenia? Czy komisja uzdrowiskowa zrobi z tym porządek? Może gmina zafundowałby w takich miejscach kosze na śmieci? Łatwiej byłoby sprzątnąć śmieci z kosza niż raz na rok kazać młodzieży zbierać śmiecie.
(Agnieszka)

not. BW
(0 głosów)