Napisane przez  AKR
18
Paź
2007

Mistrzynie i wicemistrzowie powiatu

W tegorocznych Powiatowych Zawodach Sportowo - Pożarniczych (23.09.) w Puławach naszą gminę reprezentowała męska i żeńska drużyna z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nałęczowie. W rozgrywanych dwóch konkurencjach: sztafecie 7 x 50 oraz w ćwiczeniu bojowy zmierzyło się ze sobą 16 drużyn z powiatu puławskiego.

Nasi panowie po dwóch konkurencjach i ostrej rywalizacji zajęli drugie miejsce. Kobieca drużyna startowała w zawodach z lekką tremą - dwa lata temu były mistrzyniami. Jednak żadna trema nie były w stanie przeszkodzić strażaczkom w osiągnięciu kolejnego sukcesu. Po minimalnej różnicy czasowej po sztafecie w ćwiczeniu bojowym nie dały żadnych szans swoim rywalkom. Warto podkreślić, że czas jaki osiągnęły w ćwiczeniu bojowym plasował się w czołówce ogólnej klasyfikacji wśród drużyn męskich i żeńskich.

Gratulujemy obu drużynom kolejnego sukcesu na zawodach oraz dziękujemy tym, którzy wspierali ich podczas ćwiczeń, szczególnie naczelnikowi nałęczowskiej OSP - Romanowi Lechowi Kamoli. Naczelnik swoim zaangażowaniem w działalność straży i jej wysoki poziom wyszkolenia pod każdym względem, przekazuje wartości jakie powinny towarzyszyć każdemu strażakowi.
OSP świetnie promuje naszą gminę i miasto w powiecie, regionie. Tak trzymać!

(AKR)
(0 głosów)