Dział: Sport

Sport w Piotrowicach

Sport to tak naprawdę nie tylko wielkie gwiazdy i wielkie imprezy. To przede wszystkim sport amatorski, to rzesze młodych i nie tylko młodych ludzi uprawiających różne dyscypliny. Dlatego przybliżymy naszym Czytelnikom ostatnie dokonania Parafialnego Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Piotrowicach. Aktywność działaczy tego klubu z niestrudzonym Adamem Adamczykiem budzi podziw.
Dział: Szkoły

Wystrzałowe dziewczyny z "Plastyka"

Wielki sukces odniosła uczennica Państwowego Liceum Plastycznego Justyna Dziechciarska, która zdobyła główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie "Artystyczny Indeks Hestii". Zgodnie z nazwą konkursu, laureatka zdobyła indeks wyższej uczelni - Wydziału Malarstwa i Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. "Na razie śmieję się, że jestem studentką bez matury" mówiła Justyna naszej dziennikarce.
Dział: Szkoły

"Puls Internatu" wreszcie doceniony

Gazetka "Puls Internatu" wydawana jest od 1997 roku w Internacie Zespołu Szkół im. Z. Chmielewskiego w Nałęczowie. Jej opiekunami są p. Monika Blicharska-Brzusek i p. Marzena Chuda. Obecnie redakcja liczy 8 osób, a redaktor naczelną jest Emilia Wójcik.

logo gazeta naleczowska

reklama