Plusy & Minusy czyli ... lecące liście

Plusy
   + Z powodu jesiennej depresji autora, na ten miesiąc odwołuje się wszelkie plusy. Najbliższe plusy pojawią się pod choinkę :-). Naprawdę jednak mimo wytężonego "wysiłku umysłowego" nie udało mi się znaleźć niczego co mogłoby zasłużyć na miano plusa ostatniego miesiąca. Zresztą trudno się dziwić, zewsząd ciemno, zimno, mokro i wieje. Nawet liści nie można sobie popalić bo nałęczowska policja z polecenia Burmistrza Wojciecha W., straszy mandatami.
Dział: Sport

Na wiosnę o podium?

"Cisy"- drużyna kobiet
   Zmiana na ławce trenerskiej nie zaszkodziła pierwszoligowej drużynie piłkarek. Pracy trenerskiej z drużyną pań podjął się Zbigniew Bartnik. Ów były piłkarz Motoru, działacz piłkarski, trener od lat działający w Lubelskim Związku Piłki Nożnej i członek zarządu LZPN z wielkim powodzeniem rozpoczął pracę w Nałęczowie. Pod wodzą nowego trenera futbolistki nałęczowskich Cisów kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Poprowadzony od niedawna przez Zbigniewa Bartnika zespół odniósł trzy zwycięstwa z rzędu.

Hubertus w Nałęczowie

Po raz kolejny pod egidą Słowiczej Doliny zorganizowana został tradycyjna hubertusowa pogoń za lisem. Choć nałęczowskie święto myśliwych odbyło się z pewnym opóźnieniem to posiadało właściwą oprawę. Przed gonitwą miał miejsce paradny przejazd przez Nałęczów, wzięli w nim udział jeźdźcy konni i podróżujący w zaprzęgach.

Popołudnie poetyckie Anny Wójtowicz

Pomysł zorganizowania spotkania poetyckiego od dawna chodził mi po głowie, dojrzewał, nabierał coraz bardziej realnych kształtów... Ale zacznijmy od początku.

logo gazeta naleczowska

reklama