Dział: Sport

Zakończenie sezonu 2002/3 w klubie seniorów Cisy

Klub seniorów Cisy - Nałęczów zakończył rundę wiosenną (a tym samym sezon piłkarski 2002/2003). Kolejne mecze rozegrane przez Cisy:
8 maja w Urzędowie grali z miejscowym Orłem. Mimo dużego osłabienia (ze względu na zbliżający się koniec roku szkolnego nie wszyscy mogli się stawić na mecz w środku tygodnia) odnieśli zwycięstwo 3:1. Bramki są zasługą Grzegorza Białka, Piotra Gajewskiego i Łukasza Rzeźnika.
Dział: Sport

Cisy II awansują!

Drużyna Cisy II Nałęczów składa się z byłych członków zespołu Cisy Nałęczów, którzy czy to z racji wieku, czy umiejętności nie mogą już grać w pierwszym składzie. Łączy ich wielka miłość do sportu i dlatego od kilku lat na własny koszt zgłaszają się do rozgrywek klasy C, gdzie wspaniale się bawiąc godnie reprezentują Nałęczów.
Dział: Sport

Zakończenie sezonu 2002/2003 w klubie Cisy

Na zakończenie wiosennej rundy rozgrywek ligowych klub juniorów piłki nożnej Cisy rozegrał szereg spotkań. Ostatnią prezentację dokonań przerwaliśmy na początku maja. Oto daty i wyniki ostatnich spotkań sezonu.
Dział: Sport

Kobiety przy piłce...

W minionym sezonie piłkarskim Nałęczów zyskał nową drużynę piłkarską kobiet Cisy Nałęczów "Nałęczowianka", która nieźle sobie poczynała z rywalkami i zdobyła Mistrzostwo II Ligi Lubelszczyzny, co dało w efekcie awans do ekstraklasie - I Lidze Piłki Nożnej Kobiet. Dziewczęta reprezentujące Nałęczów w najbliższym sezonie walczyć będą z najmocniejszymi drużynami kobiecymi w Polsce.

logo gazeta naleczowska

reklama