Napisane przez  red
20
Lis
2002

Nie udało się niestety...

 Siatkarki z nowo utworzonej sekcji LKS "Cisy" Nałęczów poniosły kolejną porażkę. Pierwszy w historii nałęczowskiej żeńskiej siatkówki sezon niesie dla młodych zawodniczek same niepowodzenia.
   W grupie "Cisowianek" znajdują się dwie drużyny z Opola Lubelskiego, oraz zespoły z Białej Podlaskiej i Chełma. Rozgrywane są po dwa mecze: jeden na naszej sali w Piotrowicach, drugi na wyjeździe.

   Dziewczęta rozpoczęły rozgrywki od przegranego pojedynku z jedną z drużyn z Opola, następnie 20 X w meczach w Białej Podlaskiej ponownie przegrały 3:0 w obydwu pojedynkach, gdyż za zgodą klubów zarówno pierwsze spotkanie jak i rewanż miały odbyć się u naszych przeciwników. W dniu 3 XI na hali w Piotrowicach odbyła się bardzo wyrównana potyczka z gośćmi z Chełma. Pech chciał, że także tym razem mecz dobiegł końca z wynikiem 3:0. Było to tym bardziej przykre dla naszych zawodniczek, że we wszystkich setach liczba punktów była bardzo zbliżona. Przed siatkarkami jeszcze cztery mecze (w tym trzy rewanżowe). Niestety najprawdopodobniej nie uda im się w tym sezonie wyjść z grupy.
   Wszystko wskazuje na to, że żeńska sekcja klubu piłki siatkowej "Cisy" Nałęczów będzie musiała ustąpić pola zespołom o dużo dłuższym stażu i ogromnym dorobku zwycięstw, nawet pomimo częstych treningów okupionych ogromnym nakładem pracy zarówno dziewcząt jak i trenera. Mimo to trzymamy kciuki, by niepowodzenia nie odebrały naszym sportsmenkom zapału i woli walki. Głowa do góry!
(0 głosów)