Napisał 
28
Lis
2017

Darczyńcy nie zawiedli

150 kilogramów cukru za lot balonem, oferowany przez firmę Hardworkers Team, 106 kilogramów cukru za obraz "Maki" Arkadiusza Bednarczyka i 40 kilogramów ryżu za karykaturę Tomasza Golloba, wykonaną przez Piotra Kanarka.
To tylko część darów, które udało się zebrać podczas aukcji "Dar serca", zorganizowanej w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę w Nałęczowie.

Łącznie podczas koncertu w Nałęczowskim Ośrodku Kultury licytowano prawie 80 pozycji. Oprócz już wymienionych były m.in.: obrazy Doroty Otulskiej z Kazimierza Dolnego, które sprzedano za 20 litrów oleju, akryl z Galerii Leonardo także z Kazimierza Dolnego zakupiony za 42 tabliczki czekolady oraz karykatury Roberta Kubicy, Kazika Staszewskiego, Wojciecha Szczęsnego i Jakuba Błaszczykowskiego. Uczestnicy aukcji kupowali również karnety na basen, obiady czy pizzę, a także prace nałęczowskich przedszkolaków, uczniów liceum plastycznego oraz studentów Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. - Wszystko co wystawiliśmy na licytację zostało sprzedane, a produkty, deklarowane przez uczestników aukcji mają dotrzeć do ośrodka pomocy społecznej do końca tego tygodnia - relacjonują organizatorzy koncertu w NOK. Wystąpiły w nim dzieci i młodzież z nałęczowskich szkół, przedszkoli, zespołów tanecznych, działających w ośrodku kultury, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej i zespół muzyczny "Ikarus Feel".


Więcej informacji na stronie: http://ias24.eu/
(0 głosów)