kraina
Napisane przez  kraina Dział: Relacje i zapowiedzi
20
Lis
2023

Kraina Zdrowia wokół Nałęczowa

Kraina Lessowych Wąwozów jest unikalnym obszarem posiadającym wyjątkowe właściwości prozdrowotne. Dla pokreślenia tej wyjątkowości powstał produkt sieciowy pod nazwą Kraina Zdrowia łączący podmioty świadczące usługi zdrowotne oraz zabiegi odnowy biologicznej.


Kraina Zdrowia opiera się głównie na potencjale Nałęczowa, który przez wzgląd na swój niezwykły mikroklimat specjalizuje się w leczeniu dolegliwości chorób serca i posiada dobrze rozwiniętą bazę leczniczo-rehabilitacyjną, co powoduje, że wielu turystów decyduję się na ponowny przyjazd do Uzdrowiska. Ponadto w Krainie Lessowych Wąwozów można znaleźć wiele obiektów świadczących usługi SPA&Wellnes oraz odnowy biologicznej, które pomogą w zregenerowaniu i odprężeniu całego ciała.
W celu udoskonalenia produktu sieciowego Kraina Zdrowia, w dniu 9 listopada 2023 r. w obiekcie Aura Medical SPA odbyło się szkolenie, w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, pn. „Wzmocnienie instytucjonalne i promocyjne Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów”.
Podczas spotkania, przeprowadzonego przez Panią Marzenę Strok-Sadło, odbyły się warsztaty, w ramach których wypracowano, m.in. zasady przygotowania ofert pakietowych, koncepcję dalszego rozwoju i promocji produktu sieciowego, a także formy współpracy uczestniczących w nim podmiotów.
Szkolenie było również doskonałą okazją dla uczestników do podzielenia się swoimi doświadczeniami oraz pomysłami, które mogłyby pomóc w rozwoju produktu sieciowego Kraina Zdrowia.

 

Zadanie publiczne pn. „Wzmocnienie instytucjonalne i promocyjne Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów” dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki zgodnie z zawartą umową nr 2023/0042/1874/UDOT/DT/BP z dnia 2.06.2023 r.

  • kraina1
  • kraina2
  • kraina3
  • kraina4
  • logo_msit
(0 głosów)