Rafał Bieliński
Napisane przez  Rafał Bieliński & red Dział: Relacje i zapowiedzi
14
Maj
2021

Konkurs recytatorski

Dnia 14 maja 2021 w odnowionej sali NOK w Nałęczowie, odbył się po raz czterdziesty (jubileuszowy) konkurs recytatorski dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych z terenu gminy Nałęczów i okolic.


Udział wzięli reprezentacji następujących szkół z miejscowości: Łubki, Palikije, Wojciechów, Sadurki, Miłocin i Nałęczów.

Jury w składzie: instruktor WOK Lublin pani Anna Kistelska (przewodnicząca), Łukasz Król (dyr. NOK Nałęczów) oraz Katarzyna Wójcik (Biblioteka im. Faustyny Morzyckiej w Nałęczowie) wyłoniło trójkę zwycięzców po jednym w każdej kategorii (klasy 1-3, 4-6 oraz 7-8) a byli to: Antoni Rasz (SP w Wojciechowie), Karolina Duda (SP w Palikijach), Jakub Błaszczak (SP w Nałęczowie). Otrzymali oni nominację do Wojewódzkiego Przeglądu Recytatorskiego, który odbędzie się w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie.

Dodatkowo przyznano wyróznienia: Wiktorii Pochroń (SP w Sadurkach), Natalii Jusiak (SP w Nałęczowie), Wiktorowi Michałkowi (SP w Wojciechowie), Adamowi Zagrodniczakowi (SP w Miłocinie), Sandrze Skrzypczak (SP w Palikijach).

 

Fotogaleria: Rafał Bieliński

  • DSC_6768
(0 głosów)