Koncert The Underground Man
Napisał  Dział: Relacje i zapowiedzi
06
Lip
2016

Koncert The Underground Man

Koncert odbędzie się 09/07/2016 o godzinie 20:30 w Atrium.

From the Basement, to tytuł debiutanckiej EP formacji The Underground Man, która swoją premierę miała w maju 2015 roku. Przed jej wydaniem, poza koncertowaniem, zespół z powodzeniem brał udział w różnych konkursach muzycznych, z czego najważniejszym sukcesem był występ i zwycięstwo na Orlen Warsaw Maraton. Dzięki tej wygranej, na początku w maju 2015 roku The Underground Man, jako laureat wybrany przez dziennikarzy i maratończyków spośród ponad 200 zespołów z całej Polski, zagrał koncert w studio im. Agnieszki Osieckiej, transmitowany na żywo w ramach audycji Offensywa w Programie Trzecim Polskiego Radia. Od tego momentu, zespół można usłyszeć w różnych stacjach radiowych, zarówno tych regionalnych jak i ogólnopolskich. W lipcu i sierpniu ubiegłego roku The Underground Man zagrał szereg samodzielnych koncertów, w ramach wakacyjnej trasy występując m.in. w klubach w Berlinie, Poznaniu i Krakowie oraz na festiwalach: Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu i Wszystko Gra w Zamościu.


Debiutanckie EP zespołu promują dwa single wraz z teledyskami nakręconymi do utworów "Inside of me" oraz "You could be here". W obu przypadkach produkcji podjął się Michał Braum. współpracujący z takimi artystami jak Artur Rojek, Hey, Lemon oraz wielu innych. Zespól The Underground Man powstał w 2014 roku. Jest to polsko­brytyjski projekt czwórki muzyków, mieszkających w Lublinie: Gafyn Davies (wokal, gitara), Dorota Turkiewicz (instrumenty klawiszowe, elektronika) Darek Hanaj (perkusja), Radek Barszcz (bas) Muzyka zespołu to wypadkowa stylów muzycznych, z których wywodzą się członkowie grupy. Rezultatem jest mieszanka surowych dźwięków z syntezatorowymi melodiami, doprawiona mrocznymi krajobrazami, malowanymi wokalem i pulsującym rytmem.
  the underground man

"Swoją muzyką pragniemy zabrać Cię w najciemniejsze odmęty umysłu, po to, żeby zapalić tam światło. Chcemy, żeby nasze melodie towarzyszyły Ci jeszcze długo po wciśnięciu przycisku STOP w odtwarzaczu i po wyjściu z naszego koncertu. Melodie, które zostają w głowie, a Ty wcale nie chcesz, by odeszły"

The Underground Man

https://www.facebook.com/TheUndergroundMan

(0 głosów)