Nałęczów Zdrój sp. z o.o.
Napisane przez  Sylwia Mikiel, Nałęczów Zdrój sp. z o.o. Dział: Inne
30
Mar
2020

Cisowianka dla personelu medycznego

100 000 butelek mineralnej wody Cisowianka trafi do ponad 50 placówek medycznych na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego. Wybrane Szpitale zakaźne, Stacje Pogotowia Ratunkowego oraz terenowe jednostki Sanepidu otrzymają bezpłatny 14-dniowy zapas wody.


Ostatnie tygodnie dowodzą jak ważna jest dobra współpraca oraz gotowość do niesienia pomocy w obliczu trudności. Dlatego wsparcie personelu medycznego, który jest na pierwszej linii walki z wirusem stało się dla Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. priorytetem. Około 100 000 butelek mineralnej wody Cisowianka dla personelu medycznego wyjechało z magazynów zakładu w Drzewcach.


- Postanowiliśmy zadbać o tych, którzy na co dzień dbają o zdrowie nasze i naszych rodzin, a w ostatnich tygodniach szczególnie poświęcają się dla pomyślności nas wszystkich. Dzięki modelowej współpracy z Wydziałem Zdrowia Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego i z kierownictwem poszczególnych jednostek w obydwu województwach wyselekcjonowaliśmy placówki, które wyposażyliśmy w zapas wody – informuje Sylwia Mikiel, Koordynator akcji.

Na szczególne podziękowania zasługują pracownicy zakładu butelkującego wodę, którzy kontynuują pracę z zachowaniem najwyższych standardów i higienicznych procedur. Dzięki każdemu z nich Cisowianka trafia do polskich placówek medycznych, wspierając w ten sposób lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych i cały personel oraz pacjentów.
- Jesteśmy dumni, że wspólnie możemy nieść pomoc w tym trudnym dla wszystkich czasie. – dodaje Mikiel.


Firma zadeklarowała dalsze wsparcie w czasie trwania pandemii.

cisowianka logo

(0 głosów)