Następcy Andriollego

Międzynarodowy Konkurs na Rysunek im. M. E. Andriollego

14 listopada w galerii Nałęczowskiego Ośrodku Kultury o godz. 11:00 miało miejsce długo oczekiwane wydarzenie - wernisaż wystawy Międzynarodowego Konkursu na Rysunek im. M. E. Andriollego oraz otwarcie indywidualnej wystawy rysunku laureata poprzedniej edycji konkursu artysty grafika Sławomira Grabowego z Gdańska

Dział: Inne

Wszystko przez te reklamy

W piątek trzynastego listopada 2009r., ok. godz. trzynastej w pewnym kurorcie ulicą 1 Maja, szedł w kierunku marketu niepozorny mężczyzna. Minął sklepiki, lodziarnię, gdy dostrzegł po drugiej stronie ulicy zielonkawy baner reklamowy. Szedł czytając: bezpłatne szkolenia z zakresu usuwania azbestu... Nagle uderzył w coś i padł jak długi na chodnik. Otworzył oczy i zobaczył ciemność.

Balony 2009

Tegoroczne Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar Prezesa SPA Nałęczów były m.in. udanym plenerem fotograficznym, świadczą o tym nadesłane na konkurs, co prawda nieliczne, ale interesujące zdjęcia. Jury w składzie: Joanna Miazek, Wiesław Malicki oraz Andrzej Kozłowski, obradujące 08.X. postanowiło w kategorii autorów powyżej 15 lat przyznać pierwszą nagrodę Grażynie Hankiewicz z Radzynia Podlaskiego, drugie miejsce Dorocie Pachoł z Lublina, zaś trzecią nagrodę Piotrowi Szarko z Nałęczowa.

Dział: Władze

Orlik 2012

Zakończenie prac budowlanych planowane jest z końcem listopada br. i jeśli dopisze aura już niebawem będzie można osobiście sprawdzić efekt tej ekspresowej budowy przy ul. Paderewskiego. Przy stadionie "Cisów Nałęczów" rośnie nowa atrakcja boisko współfinansowane z rządowego programu "Orlik 2012".

logo gazeta naleczowska

reklama